סדנת בישול בריא- דרך חיים

אוכל, ממש כמו אוויר, הוא מצרך הכרחי שמלווה אותנו מתחילת המסע הזה שנקרא חיים ועד סופו. האדם הסביר אוכל לפחות שלוש פעמים ביום וחושב על אוכל כ- 18 פעמים ביום. כשהעולם היה צעיר, היינו אוכלים כאשר הגוף שלח לנו אותות של רעב. מזון, כשמו כן הוא, נועד להזין את גופינו על מנת שנוכל להמשיך להתקיים ולנהל חיים תקינים.

העולם התבגר ואנחנו התרחקנו מעצמנו. תהליכים עם שמות גדולים כמו תיעוש, גלובליזציה ופמיניזם הפכו את הקערה על פיה והמזון קיבל תפקידים נוספים. הוא תשובה להרבה שאלות. אנחנו אוכלים כשאנחנו שמחים או עצובים, חוגגים או אבלים. המזון תופש חלק נכבד בתרבות ובכלכלה. חברת השפע בה אנו חיים דוחפת אותנו לצרוך עוד ועוד. לאכול עוד ועוד.

 

קצב החיים שרובינו מנהלים כמעט שלא מאפשר לעצור שניה ולחשוב מה אנחנו מכניסים לגופינו, ובמה אנחנו מזינים את ילדינו. ילדים רבים בטוחים שעוף גדל במקפיא ושפסגת הקולינריה זה קטשופ על נקניקיה דלוחה. אריזות נוצצות עם תכולה לא מזינה שכיחות בבתים רבים. חלקנו פשוט לא מודעים לנזק שאנו גורמים לעצמינו ולילדינו. המודעים שבננו סובלים מרגשות אשם או מהשמנת יתר וחוליים נוספים שסגנון חיים כזה מביא איתו.

מבשלים בריא, מה זה אומר?

הפגישה השנייה תעסוק בפרקטיקה של ניהול המטבח הביתי שלכם. נלמד לבשל מזון בריא, טעים ומזין באופן זורם שאינו דורש משאבים נפשיים ופיזיים רבים. בפגישה זו ננסה לאתר חוזקות וחולשות ונמצא דרכים להתמודד איתם.

פגישה שלישית מיועדת לשדרוג נוסף של החוויה הבישולית בשיטת עשה זאת בעצמך. המטרה היא להפוך את העיסוק היומיומי באוכל למהנה ומזין. כל אחד יכול!

׳מבשלים בריא׳ מיועד גם למי שזקוק לדיאטה מסוימת ומתקשה בפרקטיקה. פעמים רבות אנו משתוקקים להתחייב לאורח חיים מסוים, אך בפועל אנו מתקשים ליישמו. יעוץ פרקטי יסייע לכם ביישום ובביצוע.

אני מאמינה שכל אחד יכול. אני מאמינה שבישול מקרב אותנו לעצמנו, שיש לו כוח מרפא. אני ממליצה בחום לכל מי שחושש ולכל מי שרוצה לפתח מקומות רדומים שמבקשים להתעורר.

 

׳מבשלים בריא׳ מיועד לאנשים שרוצים לעשות שינוי משמעותי ומיטיב בחייהם. כזה שיאפשר סגנון חיים בריא וטעים בלי להשתעבד למטבח. זה הרבה יותר פשוט ממה שזה עשוי להישמע. לאנשים רבים יש פוביה שנובעת מחוסר ניסיון או מבורות. אוכל זה עניין שיש להתמודד איתו, לפחות שלוש פעמים ביום, כל יום.

׳מבשלים בריא׳ מורכב ממספר פגישות במטבח הביתי שלכם. על מנת שיתאים לאורח חייכם באופן זורם ונינוח.

הפגישה הראשונה היא פגישת היכרות. נברר את היחסים שלכם עם אוכל ואת הרגלי האכילה שלכם. לאחר מכן נעבור על נושאים כגון תפריט, תקציב, העדפות וכד', וננסה להבין את הכיוון הכללי. לאחר שלב הבירורים מגיע שלב התכנון. המטבח יהפוך למרחב מאפשר ופעיל.

 

אני מאמינה שכל אחד יכול. אני מאמינה שבישול מקרב אותנו לעצמנו, שיש לו כוח מרפא. אני ממליצה בחום לכל מי שחושש ולכל מי שרוצה לפתח מקומות רדומים שמבקשים להתעורר.

:פרטי התקשרות

mikafoodart@gmail.com

050-8432843

  • Facebook Basic Black
  • Instagram Basic Black
  • YouTube Basic Black

הירשמו לעדכונים